Yeni Renault Megane Şimdi Türkiye’de

Yeni-Megane-ST11

Megane HB ve Megane Sport modelleri de Renault’nun yeni tasarım kimliğine kavuşuyor. Yeni Megane iki farklı gövde ile satışa sunuluyor: Megane Hatchback ve Megane Sport Tourer. Yeni Megane HB 3 farklı donanım seviyesi (Joy, Touch ve GT Line) ile, Yeni Megane Sport Tourer ise 2 farklı donanım seviyesi (Touch ve GT Line) ile satışa sunulacak.

Yenilenen Tasarım: Dinamik, karakterli, modern yeni yüz
Yeni Megane markanın yeni kimliğinin izlerini taşıyan etkileyici, karakterli ve çok daha dinamik bir yüz ile karşımıza çıkıyor. Yeni Megane’ın tamamen değişen ön tamponu belirgin Renault logosu ve bu güçlü yapıyı destekleyen dinamik çizgiler ile kendini ifade ediyor. Etkileyici yeni far tasarımı Yeni Megane’ın modern yüzünü vurgularken, LED gündüz farları Yeni Megane’a gerçek bir estetik ve görsel kimlik kazandırıyor.

Yeni ürün gamı: Eksiksiz, müşteri odaklı yeni ürün gamı
Yeni Megane tasarım konusundaki iddiasını eksiksiz, müşteri odaklı yeni ürün gamı ile de sürdürüyor.
Düşük CO2 salımı ve tüketim değerleri ile dikkat çeken dizel ve benzinli motorları, CVT, EDC ve manuel vites kutusu seçenekleri, farklı beğeni ve ihtiyaçlara hitap ediyor. Hatchback & Sport Tourer gövde tipleri ve müşteri odaklı ekipman seviyeleri ile Yeni Megane eksiksiz bir ürün gamı ile pazarda yerini alıyor.

Yeni Megane HB ve Sport Tourer Türkiye’de 31 Mart 2014 tarihinde 51.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.