Yeni Fiat Doblo Cargo’da Haziran ayı fırsatı

Yeni-Doblo-Cargo-001

Fiat, Haziran ayı boyunca yeni bir Doblò alacak olanlara eski araçlarını değerinin 1.500TL fazlasıyla satın alma avantajı sunuyor. 20.000 TL’ye 2 Yıl %0 faizli kredi avantajı ile 1 Haziran – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde daha düşük peşinat ödemek isteyenler ise 40.000 TL için 48 aya kadar % 0.86 faizli kredi avantajından yararlanabiliyor. Fiat  Doblò’ya nakit ödemeyle sahip olmayı tercih edenleri ekstra 2.000 TL indirim fırsatı bekliyor.

Doblo ticari araç ailesenin üyesi olan Yeni Fiat Doblo Cargo daha da büyük boyutları, daha fazla konfor ve teknoloji, daha fazla fonksiyonellik ve daha fazla tasarruf sunan ticari araç, ihtiyacınıza göre birçok seçenek sunuyor.

Yeni Fiat Doblo Cargo Maxi’de Yüksek tavan ile Cargo XL versiyonu ile Yolcu koltuğu katlandığında 5,4 m3’e varan yükleme kapasitesi, Yeni Fiat Doblo Cargo XL’de ise esnek ve pratik hacim özellikleri – yüksek tavanı ile özellikle yüksek eşyaların dik yüklemelerinde sınıfında benzersiz bir pratiklik ve hacim bulunuyor.

Bu ay yeni bir ticari araç almayı düşünüyorsanız, işinizin ve ailenizin vazgeçilmezi Yeni Doblo Cargo hakkında bilgi almak için Fiat bayilerini ziyaret edebilirsiniz.