Worldcard’ten motorlu taşıtlar vergisi için 3 taksit imkanı

worldcard

Yapı Kredi’nin tüm bireysel kredi kartı kullanıcıları 31 Temmuz tarihine kadar gerçekleştirecekleri 100 lira ve üzeri motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinde 3 taksit imkanına sahip olacak.

Yapı Kredi’den yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında MTV ödemelerini “http://www.yapikredi.com.tr, http://www.gib.gov.tr/, http://www.worldcard.com.tr” veya ATM’lerden gerçekleştirenlere 360 lira değerindeki Sonax araç bakım ve temizleme ürünlerini 180 liraya alma fırsatı sunulacak. Bunun yanı sıra Sonax konsantre cam suyu da hediye edilecek.

MTV ödemesini Yapı Kredi ATM’lerinden taksitsiz olarak gerçekleştiren kart kullanıcılar ise kampanya kapsamında sunulan Sonax ürünlerinden dekontlarını göstererek yararlanabilecek.

Sonax ile Worldcard iş birliği kapsamında araç boyama, temizleme, parlatma ve koruma uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için de World’e özel +4 taksit imkanı bulunuyor.

15 Eylül’e kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyen Worldcard sahiplerinin en yakın Sonax bayilerine uğramaları yeterli oluyor. Kampanyalardan tüm Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank ve Albaraka Worldcard sahipleri de yararlanabilecek.