Volkswagen Ticari Araç’tan Aralık Fırsatları

Doğuş Otomotiv – Volkswagen Ticari Araç tarafından başlatılan ve Aralık ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında üstün güvenlik ve zengin donanım özellikleri ile en çok tercih edilen Volkswagen modelleri arasında yer alan Transporter ve Caravelle modellerine % 5’e varan indirim oranlarıyla sahip olmak mümkün.

Volkswagen Ticari Araç tarafından gerçekleştirilen ve Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında düşük işletim maliyeti ve yüksek ikinci el değeri ile kullanıcısına kârlı yatırım imkanı sunan Volkswagen Transporter ve Volkswagen Caravelle modellerinde indirim avantajının yanısıra kredili alımlarda farklı kredi olanakları uygun ödeme koşullarıyla sunuluyor.

Özel indirim oranları sayesinde, Volkswagen Ticari Araç almak isteyenler, geniş ürün yelpazesindeki Volkswagen Transporter modellerine 34.300 YTL’den (1.9 TDI 84 PS motor seçeneği için geçerli) başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarıyla sahip olabiliyorlar. Bir ticari araç olarak sunduğu standart özellikleriyle kendi sınıfını yaratan Volkswagen Caravelle’in 1.9 motorlu 105 PS modelinde ise 2.600 YTL indirim uygulanıyor.

Hafif ticari araç sınıfında bugüne kadar üretilen en yüksek standartlara sahip araç olma özelliğini taşıyan Volkswagen Caddy için Kasım ayında başlatılan kampanya ise Aralık ayı boyunca da devam edecek. Kampanya çerçevesinde Volkswagen Caddy (tek kayar kapılı Caddy Kombi 1.9 TDI seçeneği için geçerli) 34.927 YTL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarıyla tüketicilerle buluşuyor.

Aralık ayı kampanyası çerçevesinde vadeli alımlarda tüketicilere tavsiye edilen peşin indirimli anahtar teslim fiyatı üzerinden YTL ve € bazında farklı kredi seçenekleri sunuluyor.