TomTom, En İyi Navigasyon ve İş Uygulaması TomTom Bridge’i Sunuyor

navigasyon

İşletmelerin verimlilik hedeflerine ulaşmaları için TomTom teknolojisi, uygulamalarla kesintisiz entegrasyon sağlayan TomTom Bridge’i sunuyor. İşletmeler ilk kez, TomTom navigasyon teknolojisi tarafından güçlendirilen ve tek bir cihazdan giriş yapılabilen uygulama* geliştirebilecek.

TomTom Bridge, araç filosu yöneten işletmelerin daha akıllı ve daha hızlı çalışmasına yardımcı olur. Geliştiriciler için TomTom platformu, kolayca TomTom navigasyon teknolojisi ile işletmelerin kendi uygulamalarını entegre etmelerini sağlar. İşletmeler tek bir TomTom Bridge cihazıyla tüm uygulamalara erişim sağlayabilir, verimi daha fazla artırabilir.

Yolda geçirilen bir yaşam için yaratılmış TomTom Bridge, sağlam endüstriyel tasarıma, 7-inç ekrana, benzersiz arayüze ve güçlü Qualcomm Snapdragon işlemciye sahip. Cihaz ömür boyu TomTom Haritaları ve ödüllü TomTom Trafik’i içeriyor. Aynı zamanda yakın alan iletişimi, kamera, Wi-Fi** ve 3G modem gibi yenilikçi özellikler içeriyor.

TomTom Yönetici Direktörü Corinne Vigreux: “TomTom Bridge, araç filosuyla çalışan her iş için olasılıklarla dolu bir dünyanın kapılarını açıyor. TomTom Bridge’i işletmeler için, TomTom teknolojisine sorunsuz bağlanan uygulamalar geliştirme amacıyla, kolay ve esnek bir şekilde tasarladık. TomTom Bridge, daha etkili çalışmak, para ve zaman tasarrufu yapmak amacıyla teknolojimizin gücünü herhangi bir iş alanı için harekete geçiren yeni bir yol sunuyor.”