Şirketler için Operasyonel Filo Kiralama 2014 yılında da avantajlı olacak

Dominique-Cardineau-Fleetcorp

Filo kiralama, araç yatırım maliyetlerinin düşürülmesinin yanı sıra filo yönetimi için gerekli personel ve zamandan tasarruf avantajları ile 2014 yılında da şirketlerin tercihi olacak.

1996 yılından bu yana şirketlerin araç ihtiyaçlarını çözmeye yönelik filo kiralama hizmetleri sunan Fleetcorp, operasyonel ve finansal avantajları ile Türkiye’de en fazla tercih edilen filo kiralama şirketleri arasında yer alıyor.

Şirketler için filo kiralamanın avantajlarına dikkat çeken Fleetcorp Genel Müdürü Dominique Cardineau şunları söylüyor; “Filo kiralama son yıllarda şirketlerin araç ihtiyaçları konusunda kullandığı bir çözüm haline gelmiş durumda. Operasyonel filo kiralama hizmetlerimiz ile gerek finansman gerekse filo yönetimi konusunda şirketlere bir çok avantaj sunuyoruz. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına yönelik oluşturduğumuz hizmet paketleri, Türkiye’nin her yerinde yaygın servis ağımız ve filo yönetimini, takibini kolaylaştıran teknoloji alanında yaptığımız öncü yatırımlar ile filo kiralamada fark yaratmayı hedefliyoruz. 2014 yılında şirketlerin operasyonel filo kiralamaya olan ilgisinin artarak devam edeceğini düşünüyoruz.”

Şirketlere, minimum 1 yıldan başlayarak, 1 araç da dahil olmak üzere uzun dönem araç kiralama konusunda çözümler sunan Fleetcorp, operasyonel filo kiralama hizmetleri sayesinde şirketlerin araç finansmanı ve yönetimi konusundaki ihtiyaçlarına çözüm getiriyor.

2010 yılı başında, filo kiralama ve şirketlere araç kiralama konusunda 20 ülkede 1 milyonu aşkın bir filoyu yöneten Athlon Car Lease International ağına katılan Fleetcorp’un dönemsel olarak gerçekleştirdiği filo kiralama kampanyaları ve filo kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi için www.fleetcorp.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.