sahibinden.com’un Yeni “Efsane İlanı” Muğla’dan

sahibinden.com’un en çok ziyaret edilen bölümlerinden ‘Efsane İlanlar’ köşesinin yeni yıldızı Muğla’dan ‘Türünün Tek Örneği Renault’ başlıklı ilan oldu. Aracını tamamen modifiye eden ilan sahibi, 1987 model Renault R 12 TX için 26 bin TL istiyor.

Görenleri şaşırtan aracın sürücü bölümü uzay aracını andıracak şekilde elektronik kontrol düğmeleriyle yeniden düzenlenmiş. Tüm iç mekan kontrolleri elektronik olarak değiştirilen araçta hem ön hem de arka koltukta oturan yolcular için 3 adet TV bulunuyor. İç aydınlatması kapı aralarına konulan led ışıklarıyla güçlendirilen araçta ayrıca çift kalorifer ve egzoz sistemi bulunuyor. Ses sistemi özel olarak 4 kompenat, 2 hoparlör ve 1 bas ile güçlendirilen otomobilde kapı ve kontak kilitleri de otomatik olarak çalışıyor.

sahibinden.com’daki ilan http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-turunun-tek-ornegi-103672064/detay linkinden görüntülenebiliyor.

Emlaktan, otomobile, teknoloji ürünlerinden, giysi ve aksesuara kadar binlerce ürünün satışa sunulduğu, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com’un ‘Efsane İlanlar’ köşesinde, kullanıcılarının verdiği eğlenceli ve yaratıcı ilanlar arasından, en çok ziyaretçi tarafından incelenen, kendine has ve çoğu zaman gülümseten özellikler taşıyan ilanlar yer alıyor.