Offroad’da Ekip Ruhu, Trial Kupası ile Ateşleniyor

offroad-yaris

2014 TOSFED Trial Kupası ilk yarışı, Bursa Alternatif Sporları Kulübü tarafından 08-09 Mart tarihlerinde Bursa Gürsu’da düzenleniyor…

Geçtiğimiz yıllarda mahalli statüde koşulan ve büyük ilgi gören trial yarışları, 2014 sezonundan itibaren TOSFED Kupası olarak ulusal bir kimlik kazanıyor. Bu sezon uygulamaya başlanan TOSFED Trial Kupası’nın ilk yarışı 08-09 Mart 2014 tarihinde kısa adı BASK olan Bursa Alternatif Sporlar Kulübü tarafından düzenleniyor.

Bursa’nın Gürsu ilçesinin Dışkaya mevkiinde gerçekleştirilecek olan ve 4×4 arazi araçlarının katılacağı organizasyon; 2 araç ve 4 sürücüden oluşan ekiplerin mücadelesine sahne olacak. Belirlenen parkurda yer alan engel ve kapıların ekip olarak aşılması esasına dayalı bir yarış olan trial yarışında ekipler, ekip olarak tüm engelleri en kısa zamanda aşmak için ter dökecekler.

09 Mart Pazar sabahı saat 10:00’da başlayarak saat 17:00’a kadar devam edecek olan bu sıradışı heyecan, tüm aksiyon, Version Design Office, Almira Hotel, Key Yatırım, Aydın Mutfak ve Eurowinch Otomotiv katkıları ile gerçekleştirilecek. İzleyenlerin rahatlıkla takip edeceği bir parkurda düzenlenecek BASK Trial Yarışı’nın geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi izleyicilerden de büyük ilgi görmesi bekleniyor.