Konforlu ve Güvenli SUV: Fiat Freemont

fiat-freemont-kampanya

Fiat’ın, sınıfında hem en büyük hem de en güvenli modeli Freemont, Nisan ayı boyunca çok özel fırsatlarla otomobil severlerin beğenisine sunuluyor. Kampanya kapsamında, 2013 model yılı Fiat Freemont’a sahip olmak isteyenler “%0 faizli Yarısı Peşin Yarısı Seneye” kredi imkânından faydalanıyor. Müşteriler, 7 deri koltuğu, 170 HP’lik 2.0 Multijet motoru, 8.4 inçlik dokunmatik ekranı, otomatik vitesi ve AWD teknolojisiyle fark yaratan Fiat Freemont’a 70.000 TL ödeyerek sahip olabilirken, kalan yarısını vade farksız 1 yıl sonrasına erteleyebiliyor. İki taksitli ödeme seçeneğinin dışında, daha uzun vade ile Fiat Freemont’a sahip olmak isteyenlere ise Koç Fiat Kredi’den 50.000 TL’ye 48 ay vadeli %0,99 sabit faizli kredi seçeneği sunuluyor.

Türkiye pazarına hitap eden SUV tasarım ve kullanım özellikleriyle birlikte AWD 4×4 çekiş sistemi ile öne çıkan Fiat Freemont, 2.0 litrelik 170 HP’lik Multijet motorla satışa sunuluyor. Hem önden çekişli hem de dört tekerlekten çekişli olarak tercih edilebilen Fiat Freemont; 6 ileri otomatik şanzıman ve 4 tekerlekten çekişli Lounge zengin donanım seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Lounge donanım paketinde 6 hava yastığı, ABS, ESP, Hillholder, TSC, ERM ve EPP gibi aktif güvenlik sistemleri, 7 koltuklu oturma düzeni, 3 bölgeli iklimlendirmeli otomatik klima, DVD/SD/CD/MP3 oynatıcılı 8.4 inçlik dokunmatik multimedya sistemi, entegre navigasyon sistemi, Alpine ses sistemi, geri görüş park kamerası, karanlık sensörü, deri döşeme koltuklar, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, ısıtmalı ön koltuklar, Bluetooth sesli kontrol sistemi, krom kapı kolları ve tavan rayları, 19 inçlik alaşım jant gibi donanımlar standart olarak sunuluyor.