Kasım ayında Fiat ticari araç alacak olan esnaf ve Kobilere K2 yetki belgesi hediye

fiat-ticari-aracKasım ayında Fiat’tan ticari araç alan esnaf ve kobiler evrak peşinde koşmadan K2 yetki belgesini ücretsiz alabilecek. Fiat ticari araç modelleri için ücretsiz yetki belgesinin yanı sıra peşin alımlarda 3.000 TL indirim veya 30 ay %0 faiz fırsatı bulunuyor.

Fiat’ın Kasım ayına özel kredi kampanyası 30.000 TL 30 Ay 0% Faizli Kredi avantajı ile yepyeni bir Fiat Doblo, Fiorino ya da Ducato sahibi olunabiliyor.

Daha uzun vadede peşinat ödemek isteyenleri ise 40.000 TL 48 aya kadar % 0.77 faizli kredi avantajı bekliyor. Yakıt tüketiminde sınıfının lideri Ducato’da ise 60.000 TL 48 aya kadar 0.89% faizli kredi avantajı bulunuyor.

Peşin alımı tercih edenler, Fiat ticari araçlarda ekstra 3.000 TL indirim fırsatına sahip oluyor.

Fiat, K2 yetki belhesi, peşin indirimi ve 30 ay faizsiz kredi avantajının yanı sıra “10 Numara Fiat” programı ile yeni veya ikinci el araç sahibi olan tüm Fiat ticari araç kullanıcılarına servis indirimleri, danışmanlık hizmetleri, araç yenilerken satış fırsatları ve aksesuar indirimleri gibi fırsatlar sunuyor.

“www.10numarafiat.com” adresinden detaylarına erişilebilen program kapsamında, ticari araç sahibi olmak isteyenler, tüm yasal yükümlülüklerle ilgili bilgilere kolayca ulaşabiliyor ve “10 Numara Fiat” programıyla yetki belgesi çıkarma, yenileme ve takip işlemleri konusunda da ayrıcalık ve indirimlerden yararlanabiliyor.

Fiorino 32.960 TL, Yeni Doblo ise 38.510 TL’den başlayan fiyatlarla Fiat showroom’larında sizi bekliyor.