Hayallerindeki motorun fotoğrafını #bendeolsa etiketiyle paylaşanlar hediye kazanacak

bendeolsa-kampanya-afisi

Motor severlerin merakla beklediği Eurasia Motosiklet Fuarı’nda, Piaggio & C.S.p.a’nın Türkiye genel distribütörü Ferco Motor, sosyal medya takipçilerine ve ziyaretçilerine hediyeler hazırladı. Vespa, Piaggio, Aprilia ve Moto Guzzi markalarından hayallerindeki modelin fotoğrafını #bendeolsa etiketini kullanarak Instagram ya da Twitter hesaplarında paylaşan 20 ziyaretçi Vespa Academy Eğitimi, sweatshirt ve şapka kazanacak.

Bu yıl altıncı kez düzenlenecek olan Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı’nın renkli standlarından biri olan Ferco Motor standı, fuar boyunca sürecek bir sosyal medya kampanyası düzenliyor. Vespa, Piaggio, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının Türkiye genel distribütörü Ferco Motor standına uğrayan ve hayallerindeki modelin resmini #bendeolsa etiketiyle sosyal medya hesaplarında paylaşan 20 kazanan takipçisini 2 Mart’ta açıklayacak.

5 kişiye Vespa Academy Eğitimi, 5 kişiye sweatshirt ve şapka, 10 kişiye t-shirt ve şapka hediye edilecek kampanya 27 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. Kazanan 20 kişiye ayrıca özel tasarım Vespa Mug hediye edilecek.