Garantili İkinci El Araçlar Otoeksper’de Sizi Bekliyor

otoeksper

Fiat ve Alfa Romeo çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmetler sunmaya devam ediyor.

Uzmanlar piyasadan ikinci el araç almak isteyenler için bir çok risk faktörü olduğuna dikkat çekiyor. Aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik, aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki birçok risk sebebiyle 2. El araç alırken çok dikktli olunması gerekiyor.

İkinci el araç almak isteyenler için sahibinden veya galeriden araç almanın yanı sıra ikinciel konusunda uzmanlaşmış kurumlardan araç alma seçeneği de bulunuyor.

Otoeksper sistemine dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilip ve sonuçları müşterilerle paylaşılıyor. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Otoeksper bayisi tarafından gerçekleştiriliyor.

Koç Fiat Kredi’nin sunduğu cazip kredi olanakları ile garantili 2. el bir araca sahip olabileceğiniz Otoeksper sitesinde yer alan 8 yaş ve 180 bin kilometre sınırının altında oolan her marka araç, onay alındığı takdirde “Otoeksper Garantili” satılıyor. Ayrıca garanti hizmeti süresi içinde 7 gün 24 saat yol yardımı hizmeti bulunuyor.

Otoeksper sisteminde yer alan araçlara www.otoeksper.com.tr web stesinden ulaşılabilir.