Garanti Bankası Bonus kart ile Budget’dan araç kiralayanlara özel %15 indirim

Budget-logo

Türkiye’nin yenilikçi ve dinamik araç kiralama firması Budget,  Garanti Bankası Bonus kart sahiplerine %15 indirim ile araç kirakalama fırsatı sunuyor.

Budget; yurt genelindeki yaygın ofis ağı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri, gerçekleştirdiği stratejik ortaklıkları, hedef odaklı iletişim çalışmaları, dijital pazarlama yatırımları, her yıl yenilenen ve farklı beklenti ve ihtiyaçlara göre şekillenen araç filosu ile oto kiralama sektöründe farklılaşan çözümler üretiyor, dünyanın en büyük araç kiralama markalarından birinin gücünü, ayrıntılı yerel bilgi, esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirebileceğiniz araç kiralama hizmetiyle birleştiriyor.

Türkiye’de Haziran 2007 tarihinden itibaren Koç Holding şirketlerinden Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A. Ş. çatısı altında hizmet vermeye başlayan Budget, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyor.

Budget araçları her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol ediliyor ve temizleniyor. Sürekli yenilenen Budget filosu ve gerçekleştirdiği araç kiralama kampanyaları ile en son model araçları düşük fiyatlara kiralama fırsatına sahip olacaksınız.

Siz de Garanti Bonus kartınız kullanarak BUDGET ofislerinden %15indirim imkanı ile hesaplı araç kiralamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.