Filo kiralama kapsamındaki hizmetler

hedef-filoŞirketlerin ihtiyaç duydukları binek araçlarını satın almak yerine, uygun koşullarda ve uzun süreli kiralama işlemi olan filo kiralama  kolay, hızlı ve güvenilir bir yöntem olarak dikkat çekmektedir. Filo kiralamanın avantajları büyük ölçekli firmalardan KOBİ’lere kadar farklı büyüklükteki firmalar için cazip hizmetler sunmaktadır.

Filo kiralamanın avantajlarının bilinmesi, filo kiralama kapsamındaki hizmetlerin de anlaşılmasını sağlayacaktır. Araçlarınızın finansmanını ve yönetimini uzun süreli olarak operasyonel kiralama firmalarına devrettiğinizde şu hizmetlerden faydalanmış olursunuz:

Danışmanlık hizmetleri

Filo kiralama firmaları otomotiv sektöründeki gelişmeleri yakından takip ettiğinden fiyat-fayda optimizasyonunu bütçenize en uygun şekilde inceler ve size bildirir. Karar alma sürecinizde işinizi çabuklaştırır ve hem bütçeniz hem de sektörünüz için doğru aracı seçmenizi sağlar.

Finansman hizmetleri

Bakım ve onarım gibi işlemlerin uzmanlar tarafından en uygun bütçe ile gerçekleştirilmesi sağlanır. Filonuzun finansmanını devretmeniz yatırımınızı da işinize yönlendirebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca aylık kira bedellerini gider olarak kurumlar vergisi matrahından düşebilir, kiralama faturasındaki KDV’yi indirim olarak gösterebilirsiniz.

Araç Teslim hizmeti

Filo kiralama firmalarının birçoğu aracınızı sizin bulunduğunuz yere getirerek teslim eder.

Yol Yardımı hizmeti

Acil durumlarda 7 gün 24 saat yol yardım hizmetiniz filo kiralama firmaları tarafından sunulur.

Sigorta hizmeti

Filo kiralama firmaları ile tüm araç filonuz, geniş sigorta limitleri ile koruma altına alınır. Yapılmasını istediğiniz ek teminatlar için esnek ve uygun çözümler sunarak hem zamanınızı hem de bütçenizi en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Yedek Araç hizmeti

Kaza ya da arıza durumunda aracınız hareketsiz kaldığında, aracınızın emsalindeki başka bir yedek aracı temin ederek sürücünün hareket kabiliyetlerinin engellenmeden hız almalarını sürdürmelerini sağlar.

Lastik hizmeti

Kış lastiği, lastik depolama ve lastik değiştirme gibi işlemlerin birinci sınıf lastik üreticileri aracılığı ile yapılması sağlanır.

Size zaman kazandırıp yatırımlarınızı ve inovatif fikirlerinizi farklı işlere yönlendirmenizi sağlayan Hedef Filo da uygun ödeme seçenekleriyle ihtiyaca yönelik bir filo kiralama hizmeti sunmaktadır. Her ihtiyaca yönelik marka ve model alternatiflerinden esnek ödeme ve sözleşme seçeneklerine kadar tüm hizmetler Hedef Filo’da!