Fiat Punto’da Haziran ayı fırsatı

Fiat-Punto-001

Fiat yaz ayı ile birlikte serinletici yaz fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Yaz kış tutkunu olacağınız Fiat otomobil modelleri, Haziran ayına özel fiyatları ve çok cazip ödeme koşullarıyla Fiat Showroom’larında sizi bekliyor.

Hayatınızı hızlandıran, sınıfının en eğlenceli otomobili Fiat Punto’ya Haziran ayına özel 34.980 TL ve 0.99% faiz 36.000 TL 36 ay vadeli kredi olanaklarıyla sahip olmak mümkün.

Tasarımın sınırlarını genişleten Fiat Punto, ön panelde kullanılan malzemeleri, yolcu koltuğu hizasındaki estetik ışıklandırma iç tasarımı, farklı renklerde boyanmış çerçeveleri, kumaş kaplı kapı panelleri, değişik döşeme seçenekleri ve koltuk malzemeleri ile yeni nesil tasarıma sahip bir otomobil modeli olarak dikkat çekiyor.

Punto’nun en önemli yeniliklerinden biri olan 1.4 Multiair motor teknolojisi, motor valflerinin çalışma sisteminde yapılan inovasyon sayesinde hava dolaşımı iyileştirilerek maksimum güç %12, düşük devirlerde tork %15 oranında artarken, yakıt tüketiminde %16 oranında ve zararlı emisyonların salınımında önemli miktarda azalma sağlıyor.

Fiat’ın Haziran ayına özel otomobil fiyatları hakkında bilgi almak için www.fiat.com.tr adresinde yer alan Fiat web sitesini ziyaret edebilirsiniz.