Fiat Linea ve Punto’da 3.250 TL’ye Varan İndirimler ve 20.000 TL’ye 20 ay %0 faiz avantajı

linea-punto-kampanyaYeni otomobil almak isteyenler için Ekim ayı boyunca sürecek olan Linea ve Punto’da 3.250 TL’ye varan indirimler ve 20.000 TL’ye 20 ay %0 faiz fırsatı devam ediyor.

5″ Dokunmatik Ekran, Sesli Navigasyon, Video Oynatabilen Multimedya Sistemi, USB ve Aux Bağlantıları, Bluetooth Telefon Bağlantısı, Mini SD Kart Girişi hem sizin hem de ailenizin otomobilinizin içinde keyifli bir yolculuk yapmasını sağlıyor.

Linea’nın yenilenen ön ve arka tamponları, şıklığını tamamlayan krom ayrıntıları Linea’nın tasarımında dikkat çekici noktalar arasında yer alıyor.

Yeni Linea; geniş iç hacmi, ergonomik koltukları, sınıfının en uzun diz mesafesiyle tüm aileye konforu sunarken şıklıktan asla ödün vermiyor. Geniş ve sade iç kabiniyle sağladığı ferahlığı, döşemelerindeki kalite ve zarafetle tamamlıyor.

Kolay ulaşılabilen USB ve AUX girişleri, harici disk veya uyumlu diğer cihazları rahatlıkla bağlayarak dilediğiniz müziği dinleyebilmenize imkan sunuyor. Fiat’ın devrim yaratan Eco:Drive teknolojisi, sürüş stilinizle ilgili tüm bilgileri Blue&Me™’nin USB çıkışı aracılığı ile kaydetmenizi ve ilgili bilgileri bilgisayarınıza indirerek detaylı analiz etmenizi sağlıyor.

Tasarımın sınırlarını genişleten Fiat Punto, ön panelde kullanılan malzemeleri, yolcu koltuğu hizasındaki estetik ışıklandırma iç tasarımı, farklı renklerde boyanmış çerçeveleri, kumaş kaplı kapı panelleri, değişik döşeme seçenekleri ve koltuk malzemeleri ile yeni nesil tasarıma sahip bir otomobil modeli olarak dikkat çekiyor.

Punto’nun en önemli yeniliklerinden biri olan 1.4 Multiair motor teknolojisi, motor valflerinin çalışma sisteminde yapılan inovasyon sayesinde hava dolaşımı iyileştirilerek maksimum güç %12, düşük devirlerde tork %15 oranında artarken, yakıt tüketiminde %16 oranında ve zararlı emisyonların salınımında önemli miktarda azalma sağlıyor.

Fiat’ın Ekim ayına özel otomobil kampanyaları hakkında bilgi almak için www.fiat.com.tr adresinde yer alan Fiat web sitesini ziyaret edebilirsiniz.