Bütçenize uygun, hızlı, güvenli trafik sigortası ve kasko teklifleri Koalay’da

3adimda-koalayKoalay.com; zamanına değer veren ve kendisi için en uygun ödeme seçeneklerini arayan araç sahipleri için 3 dakikada en uygun kasko ve trafik sigortası fiyat tekliflerini alıp sigorta poliçesi satın alma olanağı sunuyor.

Koalay, kasko ve trafik sigortası yaptırmak isteyen araç sahiplerine pratik ve hızlı bir yöntem sunuyor. Kasko sigortası ve trafik sigortası yaptırmak isteyenlerin ihtiyaçlarına uygun seçenekleri inceleyebilmesi ve sigortalarını satın alabilmesi Koalay.com ile çok pratik. Koalay.com bütçeye ve ihtiyaçlara en uygun sigorta tekliflerini hazırlayarak araç sahiplerinin hem zamandan tasarruf etmelerini hem de en uygun teklifle sigortalarını satın alabilmelerini sağlıyor.

Koalay tarafından sunulan bu hizmet sayesinde, araç sahipleri sadece 5 kolay soruyu sınırlı kişisel bilgilerini ve araçlarının bilgilerini girerek yanıtladıklarında kendilerine sunulan kasko ve trafik sigortası fiyat tekliflerini dilediği gibi inceleyebiliyor.

Araç sahipleri bu yöntemle birçok sigorta şirketinden aynı anda alınan kasko ve trafik sigortası fiyat teklifleri arasında karşılaştırma yapabiliyor, ihtiyacına ve bütçesine en uygun olan sigortayı seçebiliyor ve satın alabilmeyi çok hızlı ve kolay bir şekilde sağlamış oluyorlar.

Farklı sigorta şirketlerinin sunduğu trafik sigortası fiyatları arasında 550 TL’ye varan farklar oluşabiliyor. Doğru bir trafik sigortası seçimi, araç sahiplerine %47’ye varan oranda avantaj sağlıyabiliyor. Kasko sigortasında ise maksimum ile minimum fiyatlar arasında ortalama fark 704 TL’ye çıkıyor. Doğru bir kasko sigortası seçimi ise araç sahiplerine ortalamada %33 avantaj olarak yansıyor.

Yıl boyunca, günün her saati 7/24 hizmet alınabilen Koalay ile bu işlemler sadece 3 dakika sürüyor. Poliçe ödemeleri, sanal POS ile peşin ya da taksitli ödeme seçeneğine göre kredi kartından otomatik olarak güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Satın alınan poliçe e-posta ile poliçe sahibine gönderiliyor ve yazıcıdan çıktısı alınabiliyor.

Koalay.com’un sigorta şirketlerini sorgulayarak sunduğu teklifler hiçbir gizli ücret içermiyor. Koalay’ın anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerin arasında Mapfre, HDI, Güneş Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz, Zurich Sigorta, Aviva, Groupama, Ergo, Aksigorta, Raysigorta bulunuyor.

Trafik sigortası ve kasko sigortası yaptırmak istiyorsanız Koalay web sitesine girip 3 dakika içerisinde teklifinizi alıp, sigortanızı başlatabilirsiniz.