Cep telefonunuz arızalandıysa çözümü Cepfix’de

cepfix-cep-telefonu-tamiri

Her gün kullandığınız cep telefonunuzun ekranı kırılabilir veya beklenmedik bir şekilde bozulabilir. Böyle bir durumda artık paniğe kapılmaya gerek yok. Mobil cihazlarınızda oluşabilecek her türlü sorun için çözüm Cepfix’de.
Akıllı telefon tamir servisi olan Cepfix, kaliteli, güvenilir ve avantajlı hizmetleriyle telefonu bozulan kişilerin bir numaralı tercihi olmaya aday. Hızlı ve pratik çözümleriyle dikkat çeken Cepfix’de yerinizden bile kalkmadan cep telefonunuzu tamir ettirebiliyorsunuz.

Cepfix’in bu cazip hizmetinden yararlanmak son derece kolay. Bunun için Cepfix’e girip telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirtip tahmini fiyat alarak işe başlayabilirsiniz. Siparişinizle birlikte Cepfix ekibi gün içinde telefonunuzu evinizden alıp incelemeye başlıyor. Bu süre zarfında telefonsuz kalmayın diye Samsung Galaxy Ace 4 veya iPhone4 modellerinden birini yedek telefon olarak veriyor.
Ardından uzman teknisyenler tarafından yapılan arıza tespiti sonrası bir servis bedeli belirliyor. Bu tutarı onaylamanız halinde tamir işlemine başlanıyor. Onarım sonrası cihazınız yepyeni bir halde evinize teslim ediliyor. Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda ister kredi kartı, ister nakit olarak yapabilirsiniz.

Telefonunuz tamirdeyken size verilen hizmet numarasını siteye girerek telefonunuzun hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz detaylar için 444 74 87’yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Cepfix, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, ses problemi, reset yapılamama, , Touch ID, titreşim ve hafıza kartı sorunu, yan buton bozukluğu, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, kablosuz ağ ve ekran sorunu gibi birçok arızaya çözüm buluyor. Ayrıca tamir esnasında telefonunuzun herhangi bir parçası değiştiğinde bu parça için 6 ay garanti veriyor.

Bozulan telefonunuzun ilk günkü haline kavuşması için cihazınızı Cepfix.com’a emanet edebilirsiniz. Cep telefonu ekran tamiri, cep telefonu ekran değiştirme ve benzeri birçok onarım hizmeti veren Cepfix ile evinizden çıkmadan, yorulmadan telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

<iframe src=”https://player.vimeo.com/video/123935473?color=5bd929&title=0&byline=0&portrait=0″ width=”500″ height=”281″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>