BMW_4series_coupe_1600x1000BMW 4 Serisi Coupé‘da Sürüş Deneyimi Kontrolü kullanılarak, ECO PRO, COMFORT, SPORT veya SPORT+ modu seçilerek otomobilin davranışı kişisel tercihlerinize uyarlanabilir. Dört moddan hangisini seçtiğinize bağlı olarak, BMW 4 Serisi Coupé daha az yakıt tüketimi, üstün konfor veya olağanüstü çevik kullanım sunar.

Bilginin cazibesi. BMW 4 Serisi Coupé modelinde dış dünya daima sürüş deneyiminizin ayrılmaz bir parçası olarak kalır. Opsiyonel Professional Navigasyon Sistemi, Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi (RTTI)* (opsiyonel) içerir ve sürücülerin İleri Rota Asistanını kullanarak yakıt tasarrufu yapmasını sağlar. Bu navigasyon sisteminde yer alan Dokunmatik iDrive Butonu diğer tüm BMW ConnectedDrive Hizmetlerini de erişiminize sunar. Böylece, gittiğiniz her yerde bağlantıda kalmanız kolaylaşır.

Geleceğin konfor seviyesi. Arka koltuklar entegre baş dayamaları ve geniş bacak boşluklarının rahatlığını sunar. Bagaj bölümü iki golf çantası sığdırılabilecek alana sahiptir ve BMW 4 Serisi Coupé’de bir araya getirilen zekice detaylar ve konfor sayesinde, opsiyonel 40/20/40 oranında bölünebilen sırtlıklarıyla daha da genişletilebilir.

Heyecan veren sürüş keyfi . Gözler yolda. Eller direksiyonda. Yan Hava Kanalları BMW 4 Serisi Coupé’nin dinamizmine dair ilk görsel işarettir. Opsiyonel sekiz ileri Steptronic şanzımanlı 435i BMW TwinPower Turbo Sıralı Altı Silindirli Benzinli Motor harekete geçtiğinde bu dinamizmi bizzat yaşarsınız. Hızlanma, vücudunuzu düşük seviyedeki koltuklara yapıştıracak kadar güçlüdür.