Aygaz Otogaz’dan Worldcard sahiplerine 30TL’lik otogaz hediye

aygaz-otogaz-world

Aygaz, Yapı Kredi Bankası ile düzenlediği “World’e Özel” kampanyasıyla, 15 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında üç farklı günde, tek seferde 50 TL ve üzeri otogaz alışverişi yapanlara, ilk 50 TL’lik alımlarına 5 TL, ikinci 50 TL alımlarına 10 TL ve üçüncü 50 TL alımlarına 15 TL olmak üzere toplam 30 TL değerinde otogaz hediye ediyor.

İstanbul, 196 Nisan 2014 – LPG sektörünün lider kuruluşu Aygaz, düzenlediği kampanyalarla tüketicilere avantajlar sunmaya devam ediyor. Aygaz, Yapı Kredi işbirliğiyle gerçekleştirdiği kampanya kapsamında otogaz sektöründeki tüketicilere toplamda 30 TL değerinde ücretsiz otogaz fırsatı sunuyor.

15 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Aygaz, Worldcard ile 3 farklı günde Paro özelliğini kullanarak tek seferde 50 TL ve üzeri otogaz alan tüketicilerin ilk 50 TL’lik alımlarına 5 TL, ikinci 50 TL alımlarına 10 TL ve üçüncü 50 TL alımlarına 15 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde otogaz hediye ediyor.

Her müşterinin en fazla bir kere katılabileceği kampanya, Yapı Kredi Worldcard ve Paro Yıldızlar Topluluğu üyesi olan Aygaz Otogaz istasyonlarında geçerli olacak. Kazanılan indirimler, 18 Haziran tarihine kadar kredi kartı ekstrelerine yansıtılacak.