Avis’ten araç kiralayacaklara cazip fırsatlar

avis-thy-kampanya

Araç kiralama denilince akla ilk gelen firmalardan Avis, birbirinden cazip kampanyalarıyla araç kiralamak isteyenlerin yardımına koşuyor. Avis’in farklı markalarla gerçekleştirdiği işbirliği kampanyaları ile özel indirimlerle uygun fiyata araç kiralamak mümkün. Özelikle Türk Hava Yolları, Avea ve Worldcard üyeleri için oldukça avantajlı fırsatları var. Gelin onlara bir bakalım:

THY yolcularına özel indirim
Bu yaz Türk hava yolları ile seyahat edenler Avis’e koşuyor. Bu yaz tatilinde araç kiralamayı düşünen THY yolcularını Avis’te özel bir indirim bekliyor. Avis’in sunduğu kampanya kapsamında Türk hava Yolları yolcuları Avis’ten %30 indirimli araç kiralama şansını yakalıyorlar. Miles&Smiles üyesi olanlara da 2000 mil Avis’ten hediye. 31 Haziran 2015’e kadar geçerli olan kampanyadan yararlanabilmek için Türk Hava yolları uçak biletine sahip olmanız yeterli. Üç güne kadar kiralamalarda 500 mil kazanırken, 3 gün ve üzeri kiralamalarda 1000 mil kazanma fırsatınız var. Avis’in bu cazip kampanyası sayesinde araç kiralamak çok daha keyifli hale gelecek.

Worldcard’a özel indirimler Avis’te
Araç kiralama ihtiyacı olanlara Avis’ten büyük fırsat! Konforlu ve güvenilir araç kiralamak isteyenlerin ilk tercihi Avis, Yapı Kredi Worldcard üyelerine 30 Kasım’a kadar yapacakları araç kiralamalarında %25 indirim, %3 World puan veya 5 taksitle oto kiralama fırsatı sunuyor. Seyahatlerinizde istediğiniz yere istediğiniz zamanda rahat ve hızlı bir şekilde ulaşmak için özel araçtan güzeli yok. Birbirinden iyi ve donanımlı araç seçenekleriyle bu ihtiyacımıza cevap veren Avis, Yapı Kredi ile gerçekleştirdiği kampanya ile araç kiralamayı düşünen WorldCard sahiplerini mutlu ediyor. WorldCard’ınız varsa Avis’in tüm araç modellerini %25 indirimli kiralama ayrıcalığının tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca %3 world puan veya 5 taksitle araç kiralama imkanı da bir diğer artısı. Ancak bu büyük fırsatın 30 Kasım’a kadar geçerli olduğunu unutmayın.

Avea abonelerine Avis’ten %30 indirim
Araç kiralama konusunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Avis, Avea abonelerine cazip bir fırsat sunuyor. Bu iki büyük markanın işbirliği sayesinde Avea aboneleri Avis’ten yapacakları araç kiralamalarında %30 indirim kazanıyor. Üstelik tüm araç gruplarında bu indirimden faydalanmak mümkün. 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli kampanyadan yararlanmak için AVIS yazıp 5060’a kısa mesaj gönderip telefonunuza gelecek şifreyi Avis ofisleri yetkilisine iletmeniz yeterli. Yalnız bu kampanya sadece yurt içi kiralamalarda geçerli. Eğer siz de bir Avea abonesiyseniz, önünüze çıkan bu indirim fırsatını kaçırmayın.

Avis’in bu avantajlı kampanyaları ile dilediğiniz aracı çok daha uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Rent a car fiyatları ile ilgili bilgi almak için Avis web sitesini ziyaret edebilirsiniz.