Aracınızda Bulundurmak İçin 8 Aksesuar Tavsiyesi

hirdavat-burada
Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte otomobiller için her geçen gün yeni oto aksesuarları üretiliyor. Böylelikle araç içi aksesuarları kullanarak istediğiniz konfora ulaşmanız ve çok daha keyifli seyahatler yapmanız söz konusu.

Araç içlerinde kullandıkları birçok oto aksesuarlarının yanı sıra tamirat ve bakım meraklıları arabasının bagajında içinde çeşitli el aletleri ve hirdavat bulunan takım çantaları da bulundurmak isteyebiliyor.

Aracınız için ne tür aksesuarlar tercih edebilirsiniz?

Koltuk arkası eşya düzenleyici

Düzeni sevenler için eşya düzenleyici vazgeçilmez bir aksesuar. Aracın içindeki dağınıklığı kolaylıkla ortadan kaldırabilir, koltuk arası eşya düzenleyici sayesinde aracınızın içini çok daha düzenli tutabilirsiniz.

Araç içi hava temizleyici

Güneş enerjisiyle çalışan hava temizleyici ile araç içerisindeki havayı temizleyebilirsiniz.

Araç içi soğutucu Yaz aylarında artan aşırı sıcaklar nedeniyle kimi zaman araçlardaki klimalar bile yetersiz kalabiliyor. Böyle durumlarda güneş enerjisiyle çalışan araç içi soğutucular sayesinde araç içinde daha fazla serinlik sağlarken, hava temizleyici özelliğine de sahip olması nedeniyle aracın içindeki havanı temizlenmesini de sağlayabilirsiniz.

Çay, kahve makinesi

Aracınıza koyacağınız bu makine sayesinde sıcak suyunuz hızlıca hazır olacak ve çay, kahve hatta hazır çorba bile yapabileceksiniz. Özellikle uzun yolculuklar için ideal.

Oto buzdolapları

Aracınızda bulundurabileceğiniz oto buzdolapları özellikle uzun seyahatlerinizde oldukça işinize yarar. İçeceklerinizi soğuk bir şekilde yol boyunca tüketebilir, gideceğiniz yere soğuk bir şekilde götürmeniz gereken yiyeceklerinizi saklamanıza da olanak verir.

Araç şarj aletleri sayesinde telefonu araçta şarj etmek mümkün olabiliyor. Her model telefona uyumlu olan araç şarj aletleri oldukça pratik.

Cep telefonu araç ve direksiyon tutucular, direksiyon arası telefon tutucu

Araç içerinde en çok kullanılan oto aksesuarları arasında yer alan cep telefonu araç ve direksiyon tutucular cihazı sıkı bir şekilde tutarak, telefonunuzu elinize almadan gelen çağrılara cevap verebilmenizi sağlıyor.

Navigasyon

Bu cihaz araç ile gideceğiniz yere çok daha kolay bir şekilde varabileceksiniz. Gideceğiniz yeri cihazın sistemine kaydettiğinizde, tercihinize göre en hızlı ya da en ekonomik yolları sizin için gösterme özelliğine sahip olan bu cihaz sesli yönlendirmeler ile size yol gösteriyor.